Усім привіт, ми два брата, Максим і Богдан.
Займаємось пригоном якісних автомобілів з Європи
  • Де ми купуємо?
    Ми з братом займаємося пригоном автомобілів з Європи більше 7-ми років. Ми купуємо авто на європейських аукціонах, а не на площадках, які теж купують на тих самих аукціонах, а потім їх перепродають на різних європейських сайтах. Так як ми купуємо напряму на аукціоні, тому ціни у нас дешевші і пробіги 100% оригінальні.
  • Чому купувати авто з Європи?
    Коли ми спробували купувати авто на лізингових аукціонах, то були здивовані на скільки якісні можуть бути вживані авто. А це все тому, що люди в Європі здебільшого купують авто в лізинг, їм так зручніше, і через це всі автомобілі обов’язково проходять технічне обслуговування строго по регламенту, бо по іншому втрачається гарантія і будуть штрафні санкції власнику. Всі ТО автомобілі проходять на офіційних станціях, що дає нам гарантію якісних оригінальних комплектуючих і вчасну їх заміну.
  • Наша ціль
    Наша ціль, щоб покупці які придбали у нас автомобіль, користувалися ним із задоволенням і без проблем, і радили нас своїм знайомим. І тому ми купуємо тільки технічно справні авто без дтп і інших підводних каменів.
Тільки оригінальні пробіги
Прозорі історії авто
Маємо гарну репутацію в покупців
Знаємо як купувати якісні авто в Європі
Слідкуйте за нами в соціальних мережах
Київ, Україна
Телефон: +38 096 007 91 67